ile kosztuje

nasz system pardus ?

Postanowiliśmy wywrócić nasz cennik całkowicie do góry nogami rezygnując z dodatkowych opłat aktywacyjnych, zakupów ratalnych itp. W konsekwencji proponujemy jednorazowy zakup naszego oprogramowania w cenie 599 zł netto ! 

Za tak małą kwotę otrzymujesz w pełni zintegrowany system do zarządzania swoją produkcją. Jeśli przed zakupem chciałbyś sprawdzić jak działa nasz program, zachęcam do kontaktu za pomocą formularza na samych dole tej strony. W ciągu kilkunastu godzin wyślemy Ci darmową wersję próbną na podany adres email.

 

Cena netto: 599 zł

Czas trwania umowy: 12 m-cy

Koszt aktywacji: 0 zł

Wsparcie online na czas trwania umowy: TAK

Dodatkowo:

- Pomoc przy wdrożeniu systemu już od 2.000 zł (w zależności od skomplikowania produkcji)

- Wsparcie online po zakończeniu umowy na kolejne 12 m-cy: 250 zł netto

 

Dodatkowy sprzęt komputerowy nie wliczony w cenę systemu (opcjonalnie):

- Serwer plików: od 2000 zł/szt.

- Czytnik kodów kreskowych wraz aplikacją G-Mobile współpracująca z systemem PARDUS: od 3000 zł/szt. (w zależności od wybranego modelu)

- Panel dotykowy wraz z komputerem (wyświetlacz przy stanowisku pracy): od 500 zł/szt. (w zależności od wybranego modelu)

Obszar działania: System erp, Zarządzanie produkcja , Systemy klasy erp, Oprogramowanie erp, Program erp, system informatyczny erp
Tagi: program do planowania produkcji, program do zarządzania produkcją, program do zarządzania firmą, planowanie produkcji program, zarządzanie produkcją program, harmonogram produkcji, system do zarządzania produkcją, system zarządzania firmą, erp dla produkcji