JAK DZIAŁA

PROGRAM ERP PARDUS

Pobierz aktualną instrukcję

Kliknij i pobierz aktualną instrukcję obsługi.

Pardus - peŁna kontrola naD produkcją

Rzuć okiem na tę prostą prezentację, która pokazuje ogólnie, jak działa nasz system i czego możesz się po nim spodziewać. Możesz również pobrać instrukcję w formacie pdf ostatniej dostępnej wersji, aby sprawdzić szczegóły wszystkich opcji, które oferuje nasz program.
 

Oprogramowanie jest instalowane na pojedynczym serwerze i działa w sieci wewnętrznej. Dzięki temu nieograniczona liczba użytkowników może połączyć się z nim i zbierać na bieżąco wszystkie informacje o aktualnych zamówieniach, stanie produkcji, raportach kosztów i wielu innych wskaźnikach wpływających na sprawne zarządzanie Twoją Firmą.

 

PARDUS pomoże Ci budować struktury materiałów i operacji potrzebnych do produkcji każdego produktu. Po dodaniu nowego zamówienia do systemu, pokaże on, jaki rodzaj i ile materiału potrzebujesz na dane zlecenie. Otrzymasz również informację jak długo potrwa produkcja, abyś mógł poinformować klienta o ewentualnym opóźnieniu w realizacji jego zamówienia.

 

Nasz system koncentruje się głównie na optymalizacji produkcji. Ustali on plan produkcji, biorąc pod uwagę główne priorytety:

  • Termin realizacji
  • Stanowisko, na którym część zostanie wyprodukowana
  • Czas potrzebny na produkcję pojedynczego zamówienia
  • Narzędzia wymagane do produkcji

Plan produkcji można również wyświetlać na ekranie dotykowym, takim jak np. tablet z systemem Windows, który przytwierdzony do każdego stanowiska pomoże to operatorowi sprawdzać aktualny harmonogram produkcji na jego maszynie.

 

Po dodaniu nowego zamówienia do systemu PARDUS umożliwia wydrukowanie Kart Autokontroli dla każdego zleconego wyrobu. Czym są Karty Autokontroli ? Jest to dokument, w którym znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące wyprodukowanego detalu. To wspaniałe narzędzie dla Twoich pracowników, ponieważ otrzymują oni wszystkie informacje o zamówieniu i sposobie produkcji pojedynczej części. Każda operacja wymieniona na Karcie Autokontroli ma własny kod kreskowy. Dzięki temu pracownik może zeskanować go i wysłać informację o zakończeniu operacji do Systemu. Pomoże ci to zrozumieć na jakim etapie jest produkcja, oraz czy zamówienie jest gotowe do wysyłki.

 

Po zakończeniu ostatniej operacji przypisanej do danego wyrobu, zmienia się status zlecenia na "Wykonane", a ilość wyprodukowanych produktów zwiększa się odpowiednio w Twoich stanach magazynowych. Każdy półfabrykat w naszym systemie traktowany jest jako gotowy wyrób. Dzięki temu masz pełną wiedzę na temat aktualnych stanów magazynowych nie tylko gotowych wyrobów, ale również wiesz jakie półfabrykaty masz dostępne na hali produkcyjnej. 

 

Dzięki rozbudowanemu kalkulatorowi kosztów dla każdego stanowiska i znormalizowaniu każdej operacji, system Pardus obliczy koszt produkcji danego wyrobu lub pojedynczego półfabrykatu. 

Wszystkie te dane jak i stany magazynowe surowych materiałów i gotowych produktów możemy pobrać w formie gotowego pliku w formacie excel.

Obszar działania: System erp, Zarządzanie produkcja , Systemy klasy erp, Oprogramowanie erp, Program erp, system informatyczny erp
Tagi: program do planowania produkcji, program do zarządzania produkcją, program do zarządzania firmą, planowanie produkcji program, zarządzanie produkcją program, harmonogram produkcji, system do zarządzania produkcją, system zarządzania firmą, erp dla produkcji